18 Ekim 2011 Salı

GALATASARAY Ruhu !


Baros golü attı ve bize galibiyeti getirdi ancak bu golün bir de arka yüzü var adeta.

Baros gol sevincine başladığı anda eskiden olduğu gibi 2-3 kişi koşmadı yanına bütün takım oradaydı adeta herkes geldi Baros'a sarıldı ama Baros hala Dünya Kupası'nı ülkesine getiren ya da takımını ŞL Şampiyonu yapan golü atmış gibi çılgınlarca haykırıyordu çevresinde o kadar arkadaşı varken bile. SArıldılar üstüne atladılar çıldırdılar hep beraber!

Bu sevincin bir benzeri de yedek kulübesindeydi. Fatih Terim ve kurmayları gelen gole delilercesine sevinmişti ve kurmaylarına sarılırken Hasan Şaş onların üzerine zıpladı. Sanki üstüne atladığı hocası değil de takım arkadaşıydı ve ardından Melo... Koştu, kolları açıktı koştu ve Fatih Terim ve Ümit Davala'ya öyle bir sarıldı ki, adeta ikisininde kemikleri kırılacaktı.

Uzun zaman sonra saha içinde bu tarz sevinçleri grebilmek çok mutlu ediyor insanı. En son Gerets döneminde yaşamıştık adeta bunları sahanın her yerinde yumak oluşturmayı. Takımın gerçekten bir takım olduğunu görmeyi ne de çok özlemişiz. Siz böyle savaşın be çocuklar, siz böyle isteyin... Emin olun diğerleri şike dahi yapsa elle de kolla da oynasa o kupa bizim müzemize gelicek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder