11 Eylül 2011 Pazar

Sercan Yıldırım GALATASARAY'da!


Forvet hattındaki eksiklik önceki senelerde bize çok çektirdi. Özellikle Baros'un sakat olduğu maçlarda gol yollarında çok sıkıntı çektik. Daha çok rotasyonlu bir forvet hattı bu sene gerçekten çok ihtiyacımız olan bir şeydi ve Sercan transferi bu açıdan çok iyi oldu. Özellikle Baros'un eksikliğinde ileride oynaması ve ihtiyaç durumunda kanatlarda da oynayabilmesi çok önemli. Yerli statüsünde olması da bizim için başka bir avantaj oldu.

Sercan oynadığı futbol kadar özel hayatıyla da gündeme çok oturmuş bir isim bu sebeple bazı ön yargılarımız var ancak İstanbul'a geldikten sonra ev tutmaması ve Florya'da kalacağını açıklaması bu açıdan gerçekten çok güzel bir durum. Futbol için yaşı yavaş yavaş oturmasına rağmen hayat için hala genç tabii ki de geceleri çıkacaktır ancak bu gece hayatının futbolunu etkilememesi çok önemli. Eğer gerçekten hayatı bir düzen içerisinde olursa yani özel hayatıyla futbol yaşantısını dengede tutabilirse gerçekten çok başarılı olur.

Bir başka dezavantaj da son vuruşları. Son anda gerçekten çok saçma hatalar yapabiliyor Sercan. Ancak bunun için gerekli teknik ekibe sahibiz. Bu sebepten Sercan son vuruşlarını da düzeltirse gerçekten GALATASARAY'ın önemli oyuncularından birisi olacaktır.

PARÇALI'ya Hoşgeldin Sercan!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder