11 Ağustos 2011 Perşembe

Arda Gitti!


Onun için her şey 12 sene önce başladı ve top toplayıcılık yaptı zamanında. Ve şu yukarıdaki resime bakıp hala daha Arda'nın GALATASARAY'lılığını eleştiriyorsanız kusura bakmayın ama siktirin gidin! Zamansız gitti belki ama o hep Avrupa'yı istedi. Keşke o kaptanlık pazubandı kolundayken bir kaç kupa kaldırabilseydi çok isterdim. Arda'yı Emre denen it ile karşılaştıranları da anlayamıyorum kimse kusura bakmasın.Biri evladımız diğeri şerefsiz!


Bir Metin Oktay'da değildi Arda ancak Arda'nın bugün gitmesinde en büyük etkenlerden biri de biziz. Medya köpeği her an her saniye ona yüklenirken biz onun arkasında durmadık onu biz de eleştirdik. Haklıydık veya haksızdık arkasında durmamız gerekirdi sonuna kadar Arda'nın. Durmadık ve onu futboldan bir süre soğuttuk resmen. Forma olaylarının ardından sonuna kadar arkasındaydık Arda'nın ama biraz geç bi dik duruştu taraftar açısından. O günden sonra toparlandı Arda tekrardan, tekrardan 66 numaralı formasına geri dönmüştü ama bu seferde transfer oldu İspanya'ya.


Hangimizin hayali değildi ki Sami Yen'de maça çıkmak o bunu başardı ama maalesef Sami Yen'deki son maçta da oynaması gerekti. Tribünden birisiydi Arda kesinlikle kalbinde yaşatıyordu GALATASARAY'ı bu yüzdendi o gün gözünden akan yaşlar. Hangimizin gözlerinden yaş akmadı ki o gün yaşlar gözünden?


Biz sadece eleştiriyoruz Arda'yı bizi yarı yolda bıraktı diye ama o bizi bırakmadı o sadece hedeflerinin peşinden koştu. Bize düşen tek bir görev var bırakın Arda'yla itleri karşılaştırmayı! Arda bizim öz evladımız. Hangimiz Arda orada diye Atletico Madrid kazansın istemicez?


Tabi eleştirilecek noktalarda var Arda için. Adnan Polat'ın manevi oğlu gibiydi onu hep babası gibi gördü. Adnan Polat GALATASARAY'ı bitirdiği gibi Arda'yı da bitirdi o bunu fark etmedi. Ayrıca kendi takım arkadaşlarıyla olmadığı yakınlığı başka takımların oyuncularıyla gösterdi. Arkadaş olmaları yakın olmaları gayet tabi normal ancak yine de kendi takımıyla da ilgilenmeliydi. Bazı yönlerde ise biz Arda'yı hatalı gördük ama aslında medyanın gazına gelmiştik hep. Aldığı araba sevgilisiyle geçirdiği zaman hep problem oldu ama onunda sonuçta bir özel hayatı var bunu kabullenemedik maalesef.


Yolun açık olsun ARDA!

Sen 3lü çektir oralARDAn biz uyarız buralARDAn!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder