18 Temmuz 2011 Pazartesi

Yeni Sezon Formalarımız Açıklandı


Yeni sezon formalarımız açıklandı ancak bizi mutlu etti mi zannetmiyorum. Formalarda hatalar var ayrıca bizi "Elite" kategorisine aldığını açıklayan Nike'tan beklenmeyen formalar oldu bunlar.

Parçalı :


Yeni sezon parçalımız ilk bakışta güzel gözükmesine rağmen "Metin Oktay" adı altında açıklansada efsanevi "Metin Oktay" Parçalı'sının tam tersi olmuş. Ancak bunun dışında Nike kalitesi Adidas'a göre belli oluyor. Özellikle yapıştırma yerine dikişli arma süper oldu.

Siyah :


Yeni sezonda giyilecek siyah forma ilk bakışta çok güzel gözükmese de futbolcularımızın üzerinde gayet hoş duruyordu. Siyah üzerine kırmızı şerit güzel durmuş ancak şu var ki sade bir forma olsaydı daha güzel dururdu kesinlikle. Uzun zamandır beklediğim siyah forma bu şekliyle hayal kırıklığı yarattı kesinlikle ama gene de üzerinde arma var.

Sarı :


Yeni sezonda uzun bir aradan sonra sarı formaya kavuştuk. 90'lı yılların başında büyük zaferler elde ederken üzerimizdeki terin ıslattığı sarı forma yıllar sonra yeniden üzerimizde olacak. Forma gerçekten sade ve güzel olmuş. Hiç bir ekstrası yok ve çok hoş duran sade bir forma gerçekten bu sezon futbolcularımızın üzerinde gördükçe daha çok sevelim diye yapılmış.

Kısacası yeni sezon formaları elbetteki kötü değil ancak gerçekten çok yüksek olan beklentilerimizin altında. Özellikle Parçalı formanın ters yapılması büyük hata ancak armaların dikişli olması ve Nike kalitesi şimdilik kendini affettiriyor. Gelecek sezon daha başarılı tasarımlar olacağına eminim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder