16 Temmuz 2011 Cumartesi

Türkiye Futbol ‘Fener’asyonu!Mahmut Özgener 2010-11 Futbol Sezonu sonu itibariyle uzun sürerdir başında bulunduğu TFF’den ayrıldı ve yeni yapılan seçim sonuçlarınca Mehmet Ali Aydınlar yeni federasyon başkanımız oldu!

Peki kim bu M.Ali Aydınlar??

M.Ali Aydınlar Fenerbahçe kongre üyesi aynı zamanda Fenerbahçe’nin en önemli sponsorlarından birisi(Acıbadem)! Kendisinin Fenerbahçe Dergisi’nde yayınlanan Fenerbahçe formalı resimleri bulunmakta ve şansımıza! ki başa gelir gelmez önlerine düşen ilk konu şike soruşturması oldu! Peki bu soruşturmanın baş kahramanı kim? Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Yönetici Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe’nin arka kapısı Sivasspor ve Fenerbahçe! Bu şartlar altında şampiyonluğu elinden gitmesi gereken bir Fenerbahçe bulunmakta ancak ‘Fener’asyon başkanımız dün itibariyle açıklamalarda bulundu :

Bu olaylar kişilerin yaptığı olaylardır. Kurumlarla bağdaştırılamaz ve lig tescil edildiği şekilde UEFA’ya bildirildi. Süper Kupa maçı 31 Temmuz’da Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanacak ve ligde planlandığı gibi 5 Ağustos tarihinde başlayacak.

Ayrıca aynı akşam Telegol programında yaptığı açıklama :

Aziz Yıldırım Fenerbahçe Spor Kulübünün Başkanıdır. Ayrıca BENİM KULÜBÜMÜN Başkanıdır.

Şimdi insanın aklında şu sorular kalıyor. Küfür eden taraftar yüzünden neden kulüpler ceza alıyor? Tarihe olaylı derbi olarak geçen ve maç boyu sahaya atılmayan madde kalmayan maçtan neden GALATASARAY 5 maç seyircisiz oynama cezası alıyor? Fenerbahçe şampiyonluğu kaybettiğinde statta çıkan olaylar yüzünden neden seyircisiz oynama cezası aldı?Kişilerle kurumlar hani bağdaştırılamazdı? O zaman bize bunların açıklamasını yap Sayın Aydınlar! Sadece açıklama istiyoruz. Neden?! Tamam bir kulüp taraftarı olmak zorunda tabikide TFF başkanı ancak o koltuğun başına geçtiği anda tuttuğu takımla ilgili her şeyi bir kere bırakıp Türk Futboluna odaklanmak zorunda!bu da çok zor bir şey değilNe demişler “İş başka, Aşk başka”. Eğer sen TFF Başkanlığına devam etmek istiyorsan Fenerbahçeli kimliğinden görev süren boyunca kurtul! Yoksa kusura bakma da azıcık şerefin varsa o koltuktan siktirip gidersin!!!

1 yorum:

  1. Cehennemin Bekçileri ! isme bak cehennemliği kabul edenlerin ismi

    YanıtlaSil