12 Temmuz 2011 Salı

Lorik Cana SS Lazio'da!Geldiğinde çok yetenekli değil, beklenen katkıyı yapamaz diye; takımın kötü gidişatından sonra ise hep yetersiz olduğunu düşünüp onu eleştirdik hatta yerden yere vurduk! Şimdi çok pişmanız ‘Cana’var! Sen belki çok iyi değildin ancak ilk günden beri bizdendin. Tribünden sahaya fırlamış bir taraftar edasında çıktın hep Sami Yen’in çimlerine, her seferinde aynı hırsla hatta daha büyük bir hırsla dokundun meşin yuvarlağa!
Sen bizdendin daha ilk günden Türkçe öğrenmeye başladın hatta taraftara hep mesajlar verdin. Yıllarca oynayıp, Türk vatandaşlığı alıp tek keleime Türkçe konuşamayanlardan olmadın daha ilk senende öğrendin Türkçe’yi! Zaten kanında Türklük vardı senin.
Ama hepsini geçtim biz seni sen olduğun için sevdik. Gösteriş için değil içinden geldiği için bunları yaptığını bildiğimizden sevdik! Şimdi sen Lazio’da ter dökecek biz televizyon başında senin maçlarını bekleyeceğiz! Lorik ne yaptı diye merkala bekleyeceğiz. Senin hırsını sahaya yansıtmanı özlediğimizi hissede hissede izleyeceğiz hemde! Ama biliyorum sen gurbet elde olsanda kalbin hep bizimle atacak! Sen kalpleri kırmadan, hatta fethederek ayrılan nadir insanlardan olmayı başardın! Evet belki futbolun gerçekten çok yeterli değildi, gerçekten bazen topa vururken bile bir korku yaşıyoduk sen! Ama senin GALATASARAY’lılığın bu takımda pek çok kişide yok be Lorik!

Şimdi artık yoksun, üzerinde Parçalı olmayacak ama sen GALATASARAY-Roma maçında olanlardan sonra başlayan Lazio sempatizanlığımızı had safhaya ulaştırdın!Sen ‘CAN’sın! Sen ‘CANA’varsın! Yolun Açık Olsun Aslan Yürek!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder